YFFUSHI Машки/Женски 3D Печатење на маици промет на Големо и промет Rretail Сопствени Направени Т кошула Мода Нов Дизајн Прилагодено Врвот Едно Парче Tees

YFFUSHI Машки/Женски 3D Печатење на маици промет на Големо и промет Rretail Сопствени Направени Т кошула Мода

DEN 486.00
-29 %
DEN 684.48

Тековен


Ова е Азија големина, е помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина, ве молиме проверете ја големината на табелата.
Т-маица е Азија големина, мали Работи
Пакетот вклучува : 1 Парче Т-маица (Азија големина, мали Работи)
ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : за да се Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Забелешка : големина во нашата продавница е 1~2 големина помала од Европа/НИ големина, ние ви препорачуваме да купите 1-2 поголема големина од вообичаеното. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме ги споделите со нас вашата тежина, висина и половината Информации и др .така што ние можеме да ви помогне да се избере правилната големина.
Драг пријател,можете да плаќаат пари од страна на : кредитна картичка/webmoney трансфер/дебитни картички/western union/QIWI Паричник,ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете на овој линк :


Останатите карактеристики

Големина:
Asian Size S, Asian Size M, Asian Size L, Asian Size XL, Asian Size XXL, Asian Size XXXL, Asian Size XXXXL, Asian Size XXXXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Краток О-Sleeve
Шаблон Тип:
3D
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Ацетат
Продажба со Pack:
No
Бренд Име:
YFFUSHI
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Слични понуди