Тактички 2MOA Црвена Точка IR Осветлување Мини Црвена Точка можностите за Лов Снимање Пушка PP2-0111

Тактички 2MOA Црвена Точка IR Осветлување Мини Црвена Точка можностите за Лов Снимање Пушка PP2-0111

DEN 725.00
-8 %
DEN 788.16

Тековен

Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Ве молиме не, едноставно го напушти неутрален/негативна повратна информација ако сте имале проблем со некој објект. Нашата цел е да се направи секој клиент 100% задоволни со нивниот редослед. Предмети отстранети од нивните 'блистер-pack" display пакување не се враќа. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добиени проверена плаќање и покажа "Заврши" статус. Ние не сме одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја.БРОЈ : 4013/30 SAR ЦЕЛ ДИЈАМЕТАР : 30мм КЛИКНЕТЕ ВРЕДНОСТ : 1 MOA W/E MAX. Кога ќе примите вашата нарачка потрае една минута за да ни остави позитивен фидбек . Со цел да се квалификува за враќање на парите, вашиот врати стока мора да биде во оригинал неотворена нане состојба, како што е предаден, со сите пакување, прирачници и документација непроменети и непроменета. Повратни информации : ве Молиме оставете ни пет ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. 8 : 30 AM-6 : 00 PM EST) Сите пораката ќе се одговори во еден ден, со исклучок на државни Празници. Се враќа : Пријави се дозволени, Ако не сте задоволни со купувањето и мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 30 дена од датумот на породување. Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас пред да замине на повратни информации.(Ние испрати страна на меѓународните парцела, на оданочување ретко се случило во некои земји) Овој испорака аранжманот е со исклучок на нашите Јавни Празник. Купувачот мора да плати за враќање превозот.
Тактички 2 MOA Црвена Точка IR Осветлување Мини Црвена Точка можностите за Лов Снимање Пушка PP2-0111, БР.


Останатите карактеристики

Функција:
Red Dot
Тип:
Пушка
Бренд Име:
canis latrans
Број На Модел На:
PP2-0111
Зголемување:
1X
Obj. Леќа Дијаметар:
30мм
црвена точка големина:
2MOA
Кликнете Вредност:
1MOA
W/E MAX.ADJ.:
60 MOA
Паралаксата слободни:
50 YDS
Осветлување:
IR
Должина:
96mm

Слични понуди