Плетенка на Воланот Покритие за Mazda 3 Axela 2013- Mazda 6 Atenza 2014-2017 Mazda 2 2015-2017 capa став volante

Плетенка на Воланот Покритие за Mazda 3 Axela 2013- Mazda 6 Atenza 2014-2017 Mazda 2 2015-2017 capa став

DEN 2405.00
-36 %
DEN 3758.40

Тековен


Answer : ___________________________ Note : Нашата маска е одговара за вашиот автомобил воланот со оригинални кожа. Нека светот веруваат дека "произведено во Кина" не е збор за "лош квалитет и евтини". Ве молиме имајте во предвид вашите специфични модели на автомобили пред да го поставите цел, како и забелешка на кожа/бојата на кожата, линија/бод боја, без разлика дали потребата за напредок во 12 часот. Карактеристики : Избор на Луксузни Велур кожа и кожа , удобно, безбедноста, не се лизга, за да се заштити оригинални автомобил, дише, четири постојана температура. Над големина за прирачник плочка мерење, поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3 см грешка на физички. Ние сме млада генерација. Тоа е приватен автомобил, тоа значи дека за специфична големина е врз основа на автомобил модел. !!! Ако имате било каков проблем за цел. Производ големина на слика на страницата со детали ќе има некои грешки помеѓу вистинската големина. Значи, вие не треба да се отстрани оригиналниот кожа, можете директно да го инсталирате нашата маска. Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво без двоумење пред да ја напушти ни повратни информации.
Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот. Нашата заедничка цел е да се продаде високо-квалитетни стоки за целиот свет. Ако не кажете ни ја вашата дизајн, ние ќе ви испратиме објект како на првата слика дизајн. Ние ќе ви одговори што и решавање на проблемот за што побрзо додека не се задоволни!
"Загреан" е нашиот бренд, па поради тоа воланот не може да се загрее.


Останатите карактеристики

Боја Име:
Црна бод, Zift бод, Браун бод, бела Полумесечина stich, Сина бод, Црвена бод, Жолта бод, Портокал бод, Бела бод, Custom
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Ширина:
10.2cm
Специјални Функции:
Личност обичај дел
Име На Модел:
за Mazda 3 Axela 2013-2016 Mazda 6 Atenza 2014-2017 Mazda 2 2015-2017
Бренд Име:
загреано
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
99cm
Материјал Тип:
flannelette
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Дијаметар:
49.5cm
Група туристи:
возачот на автомобилот
Специјални Функции:
Издржливи во употреба
Функција:
Бојата нема да исчезнат за долго време
функција 1:
плетенка на воланот
Тип На Објект:
Тампа не volante не carro

Слични понуди