BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 33*17MM Гроздобер Цинк Легура Материјали Антички Сребро Бронза Позлатен Срцето Pendant Копче за Изработка на Накит

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 33*17MM Гроздобер Цинк Легура Материјали Антички Сребро Бронза Позлатен Срцето Pendant

DEN 332.00
-10 %
DEN 368.64

Тековен


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња/Многу) 33*17 MM Гроздобер Цинк Легура Материјали Антички Сребро Бронза Позлатен Срцето Pendant Копче Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни


Останатите карактеристики

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Приврзоци Тип:
Solitaire
Број На Модел На:
HD1217
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
копче
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
накит додатоци
Објектот:
срцето pendant
Големина на Pendant :
33*17mm
боја:
Античкиот сребро бронза позлатен
Се продава начин:
50 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Слични понуди