FX CNC Dirt Bike Скутер АТВ Мотокрос Мотоцикл Бар Рака Чувари Handguard се Вклопат За Повеќето Dirt Bike Скутер АТВ Мотокрос Мото

FX CNC Dirt Bike Скутер АТВ Мотокрос Мотоцикл Бар Рака Чувари Handguard се Вклопат За Повеќето Dirt Bike Скутер

DEN 1799.00
-0 %
DEN 1799.04

Тековен

ние ќе ви даде Најдобри попуст Или Убав подарок во вашето следно купување
2.ние ќе ви помогнат да се реши овој ПОБРЗО и да ви ги задоволи ~
.Ве молиме љубезно ни даде 5 Ѕвезди позитивни .Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Напомена :
Да се увери што може да се најде модел/година на вашиот motocycle во следат Fitment пред вашата нарачка.
Fitment :
Се вклопат За Повеќето Dirt Bike Скутер АТВ Мотокрос Мотор ( со Handlebars Спектар 7/8" 22mm )
Функција :
Состојба : 100 % сосема нов
Боја : Како на вашиот избор
Материјал : ABC пластични + Алуминиумски
Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет и многу издржливи
Тежина : 930g
Менгеме Siize : 7/8" 22mm
Пакет : 1 Сет Рака Чувари И Монтирање На Комплет
Инсталација Забелешка : Лесен за Инсталација и Без Настава се Вклучени.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Слика Детали :
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО
7. АКО не сте задоволни со нашата предмети и услуга .ние ќе го цениме што може да ни се јавите пред да сакате да остави Негативни (под 2 ѕвезди) Или Netural (3 ѕвезди).Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние секогаш се обидуваме да обезбеди висок квалитет на производите и најдобрите servise за секого. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се поврзете.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Име На Модел:
Се вклопат За Повеќето Dirt Bike Скутер АТВ Мотокрос Мотоцикл
Објектот Тежина:
930g
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
ABC пластични + Алуминиумски
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
карактер 1 :
Dirt Bike Скутер АТВ Мотокрос Мотоцикл
карактер 2 :
Бар Рака Чувари Handguard
Менгеме Големина:
7/8 22mm
карактер 3 :
Паѓа Заштита

Слични понуди