16x ААА 3AYellow Боја 1.2 V Ni-МЗ 1800mAh Батерија +1pc USB Полнач

16x ААА 3AYellow Боја 1.2 V Ni-МЗ 1800mAh Батерија +1pc USB Полнач

DEN 767.52

Тековен


Батерии : Капацитет : ААА 1800m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати
Полначот : 100% нов Recharges висок капацитет Ni-МЗ АА батерии Безбедна и ефикасна употреба на енергија Компактен и лесен Текст : A. C. 5 nput моќ : 2 W/p Многу удобен и лесен за користење
Пакет Содржина : 100% Сосема Нов 16 компјутери ААА 1800m Ah Ni-МЗ Батерија Batterie 1 buc USB полнач
*Забелешка* За Батерија за Уреди : Камера, Блиц Светлина, Играчки, Далечински Управувач, MP3 Плеер, и др


Останатите карактеристики

Тип:
NI-МЗ
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Батеријата Број:
16
Големина:
AAA
Замена На Батеријата:
No
Бренд Име:
toyofmine
Број На Модел На:
001
Номиналниот Капацитет:
ААА
Замена На Батеријата:
No

Слични понуди