Salle de bain Винил Ѕид Налепница француски Цитати Бања Ѕид Decals Уметност Модерна Бања Оркестарот

Salle de bain Винил Ѕид Налепница француски Цитати Бања Ѕид Decals Уметност Модерна Бања Оркестарот

DEN 863.00
-0 %
DEN 863.04

Тековен

e Packet (EUB) -само во САД 2. Ви благодариме. e Packet (EUB) : 7 - 15 дена 2. Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин. Тоа може да се отстрани со дува топол воздух за подолго време, со фен за коса, тогаш тоа може да се раскина надолу нежно и без оштетување на вашиот ѕид. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични 2. EMS : 7 до 10 дена 4.
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
- ве молиме оставете порака за да ми боја ви се допаѓа според
Ве молам да ми кажете што името што сакате да го напишете на налепница. Кина Пост Воздух Пошта 3.
Карактеристики : Карактеристики :
· 100% Сосема Нов.
· Материјал : заштита на Животната средина ПВЦ, Водоотпорен
· Овој производ може да се чуваат повеќе од 5 години.
1) ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Кога ќе примите ѕид налепници, треба да splice тоа,
како мозаик парчиња,надевајќи се дека ќе има среќен пат!
- Сите налепници се рачно изработени ,па малите флеки може да се појави во ѕид
налепница,подрипнувајќи ќе го прифати тоа со толерантни став. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние обезбедуваме пад на превозот што може директно да испратите производи за справување со детални информации.Ви благодариме за вашето разбирање.


Останатите карактеристики

боја:
BlueH615, GrayH627, GreenH619, PinkH611, PurpleH630, RedH608, H604, BrownH624, OrgangeH606
Големина:
55x95cm, 80x140cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
2852
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Cutelittlebear
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ

Слични понуди