Креативни Ретро Дома Железо Шупливи Свеќа Првенство Автомобил Форма Светилник Украси Декорации

Креативни Ретро Дома Железо Шупливи Свеќа Првенство Автомобил Форма Светилник Украси Декорации

DEN 331.00
-29 %
DEN 465.60

Тековен

Креативни Ретро Дома Железо Шупливи Свеќа Првенство Автомобил Форма Светилник Украси Декорации
Креативни дома декорација се исто така одличен подарок за пријатели
Совршен дома декор за секоја соба
Материјал : железо Големина : прибл. 11 * 6 * 5.3 cm Пакет се Вклучени : Забелешка : Свеќници, свеќи, не се вклучени.


Останатите карактеристики

Рачно изработени:
Yes
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Тип:
Чај Светлина Носителот
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
светилник
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Бренд Име:
HLPKC
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Употреба:
Барови

Слични понуди