Kryptek Црна НАС Воена Маскирна Поставува Плус Големина Мажите Воени Униформи Тактички Одговараат на Квалитет на Отворено Џунглата Лов Camou Сет

Kryptek Црна НАС Воена Маскирна Поставува Плус Големина Мажите Воени Униформи Тактички Одговараат на Квалитет

DEN 3257.00
-49 %
DEN 6385.92

Тековен


Kryptek Црна НАС Воена Маскирна Поставува Плус Големина Мажите Воени Униформи Тактички Одговараат на Квалитет на Отворено Џунглата Лов Camou Сет КАРАКТЕРИСТИКИ : Бои - Мов и лишаи ,lron и челик,Сите терен ,песок moce Направени од 35% памук и 65% полиестер.
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!


Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Пол:
Унисекс
Материјал:
Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
Мов лишаи, Сите терен, ,Песок се движат на Железо челик
Објектот Typ:
Се поставува

Слични понуди