Кинески стил Буда везови се Повлече Homme Pullover Мажите пролет, есен Секојдневен џемпер поврзана слободно Џерси Hombre Памук v деколте

Кинески стил Буда везови се Повлече Homme Pullover Мажите пролет, есен Секојдневен џемпер поврзана слободно

DEN 1220.00
-45 %
DEN 2217.60

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Тип На Објект:
Pullovers
Јака:
V Деколте
Волна:
Тенка Волна
Маскирани:
No
Број На Модел На:
my608
Бренд Име:
Evjsuse
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Вез
Стил:
кинески стил
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Компјутер Плетени
Големина:
4XL 5XL M L XL, 2XL 3XL
Стил детали:
Извезена
Процесот:
Се мијат и се носат обработка
Шема:
Чиста Боја
Предиво дебелина:
Парична казна волна и 14 (16 игла)

Слични понуди