перници перница троседот покрие француски Бул куче декоративни 2018 нова Година за Денот на Вљубените подароци кучиња pillowcases almofada cojines

перници перница троседот покрие француски Бул куче декоративни 2018 нова Година за Денот на Вљубените подароци

DEN 230.00
-40 %
DEN 383.52

Тековен

Ве молиме проверете ја сликата број внимателно кога ќе наддавање ,се заблагодарам на перница + слика = производи Лен вовед Невидливи патент вовед дијаграм за Шиење игла и конец вовед мапата Печатење ефект карта Големина споредба табелата Фабрика вистински мапата Примерок соба Дигитално печатење Висока температура печатење не избледуваат машина за Шиење На машина за шиење линија процесот на Производство Производство работилница Не-пациентот се поставува на перница јадро Компресирани не-плетени перница јадро процесот на производство Реална слика Полнење памук инсталација метод
Ние ќе брод вашата нарачка во 1-3business дена ( во зависност од вашата цел е количество ) по уплатата . Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или e-mail на нас Ние ќе ви одговори на пораки во рамките на 24hours на работен ден , во рок од 36 часа за викендот
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве молиме љубезно да потрае неколку минути да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас, Ако сте незадоволни со нашите објекти и услуги , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди beest услуга . [Print] : печатени страна, напред, назад е чиста коноп боја. Ако не сте задоволни со вашите елементи , можете да разменувате објектот , но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме имајте на ум дека во времето на купување.


Останатите карактеристики

Големина:
35X35cm Cushion case, 35X35cm Cushion, 45X45cm Cushion case, 45X45cm Cushion, 55X55cm Cushion case, 55X55cm Cushion
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
перница покрие 45cmx45cm(18x18)
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Печати Опис:
бела површина е беж,не чиста бела
Пополнување инструкции:
(Перница случај Нема филер)(Перница Имаат додатен)
estilo:
Moderno
Без разлика дали тоа е пренослив и перат:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Preenchimento:
Памук
Тип:
Перница /Перница Маска
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
совети:
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува

Слични понуди