Практична Кожа Двојно Турнеја Манжетната се Види Бенд Рака За Fitbit Блаже Smart Watch Tracker, Нараквица тип

Практична Кожа Двојно Турнеја Манжетната се Види Бенд Рака За Fitbit Блаже Smart Watch Tracker, Нараквица тип

DEN 406.00
-0 %
DEN 406.08

Тековен

Боја : Црна; Црвено; Сива; Кафеава; Сина
100% Сосема нов и висок квалитет.
Мекоста е умерен, носат многу удобно
Компресија на калапи, цврсти и издржливи
Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб
Тип : тип Хривнија
Количина : 1
Материјал : Кожа и Влакна
Максималната Должина : 22cm/8.7"
Минимална должина : 15cm/5.9"
Рака ширина : 2.3 см
Компатибилен за : За Fitbit Блаже Smart Watch
Пакетот Вклучува :
1pc Wristband
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.


Останатите карактеристики

Бендот Боја:
Црна, Сина, Кафена, Црвена, Сива
Бренд Име:
nrpfell
Тип На Објект:
Watchbands

Слични понуди