Јоргованот Професионални Балет Tutus Послужавник Фаза Костим BT8941H Девојки Класична Изведба Балерина Nucracker Туту KidsBT8941H

Јоргованот Професионални Балет Tutus Послужавник Фаза Костим BT8941H Девојки Класична Изведба Балерина Nucracker

DEN 9552.00

Тековен

водечките превозот време ќе 2-5working дена за балет костим и танц додатоци и така натаму (Забелешка : ќе бидат 10-25days за балет туту)
Q3.
Пријателски Потсетник На производниот циклус трае about10-15days.
НИ 178 / парче НАС 162 / парче НАС 162 / парче НАС 162 / парче НАС 162 / парче НАС 162 / парче НАС 178 / парче НАС 212 / парче НАС 212 / парче НАС 162 / парче
Сина Лебедово Езеро Кукла Професионални Балет Туту Возрасни Сина Птица Заспаната Убавица Перформанси Фаза Костим Tutu SB0002 A
Описи XS,S,M,L,XL,2 XLfor Возрасни Големина,8,10,12,14,16 за Дете Големина. Ние ќе испрати балет ТУТУ во рок од 10-20 дена(другите во рок од 5 дена) откако вашата уплата е завршен. Но, вашите квантитет мора да стигне до нашите MOQ.8" Назад Должина 9.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Сепак, ние мислиме дека тоа е достоен за да направи да се чувствуваме удобно со тоа сè. Дали ви се нудат dropshipping услуга?
Да,ние го правиме.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.9" Биста 20.
Професионални Балет Туту Големина(CM)
Големина 8# 10# 12# 14# 16# XS# S# M# О# XL# 2 XL# Висина 90 100 120 140 150 153 155 160 165 168 175 Биста 53 56 64 67 74 76 78 80 82 84 86 Половината 50 53 57 60 64 58 60 62 64 66 68 Хип 60 64 70 74 77 84 86 90 92 94 96 Назад Должина 25 27 29 36 38 39 40 41 42 43 Tulle Должина 26 28 30 33 35 35 36 37 38 38 39
Profe Professional Балет Туту Големина(Инчен) Големина 8# 10# 12# 14# 16# XS# S# M# О# XL# 2 XL# Висина 35. Може ли да се добие поевтина цена ?
Поволни попуст ќе се дава ако постои големо количество во вашата нарачка. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако сакате да се добие tutuearlier или итно,препорачуваме да choose DHLdelivery метод,превозот времето потребно за about3-7daysif користење на курирската служба DHL. Spandex,Памук,Полиестер. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.


Останатите карактеристики

Големина:
8, XS, S, M, L, XL, XXL, 10, 12, 14, 16, custom made
Бренд Име:
Birsals
Материјал:
Spandex,Полиестер,Најлон
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BT8941H
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Големина:
XS/S/M/L/XL/2XL for adult,8/10/12/14/16 for child
Други бои произведени:
Yes
Здолништа:
10 слоеви на tulle
Земја на потекло:
Гуангжу,Кина
Возраст Grou:
Возрасни,Девојки,Деца,Жени,Деца
Стил И Употреба:
Перформанси,Competiton,Балет Танц
Улога:
LaEsmeralda,Paquita,Не Quxote,Заспаната Убавица
Материјал:
Spandex,Најлон,Златни Украси,Мека tulles
Назад на Bodice:
Двојно Кука за возрасни големина,Една кука за дете големина

Слични понуди