DAGNINO Жените Пумпи Плитки Бонбони Боја Блок Дебели Високи Потпетици Дами Чевли Bowtie Розова Работни Чевли Stiletto Плус Големина 34-43

DAGNINO Жените Пумпи Плитки Бонбони Боја Блок Дебели Високи Потпетици Дами Чевли Bowtie Розова Работни Чевли

DEN 793.00
-45 %
DEN 1442.40

Тековен

Ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Forexample ако вашата големина е Евра 36 szie можете да изберете НИ 6,ние ќе го испратам до тебе Eur 36 szie. Ви благодариме!
Треба да имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние сме тука да помогнеме и имаме за цел да ги реши сите прашања во рок од 24 часа. Ако не го знаете вашиот Евра големина,само знам НИ големина,можете да ги видите подолу пик,ако нога е повеќе големи отколку обично,можете да изберете големината+1,но постојат и можеби некои differents од различни луѓе. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО.
DAGNINO Жените Пумпи Плитки Бонбони Боја Блок Дебели Високи Потпетици Дами Чевли Bowtie Розова Работни Чевли Stiletto Плус Големина 34-43
Добредојдовте на нашата продавница
Стандардната големина на нашите чевли е Евра големина ,може да се види подолу слик и да го изберат правото големина. Општо земено, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 3 до 5 работни денови по приемот на вашата исплата , но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата, Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 20-45days, некои coutry ќе трае 20-60 дена, EMS(7-15days),"DHL" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" (3-8 работни денови). Тоа ќе ни биде големо задоволство да се направи нешто за вас. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот или погрешна предмети, но секако ние ќе ги провери сè внимателно од производи за пакување и се потврди тоа е во добра состојба.


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Бренд Име:
Dagnino
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
DN-GGX390
Стил:
Слатка
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
ЕУР големина:
34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Пета Висина:
7cm
Стил:
мода,класичен,слатка,елегантна
Моден Елемент:
плитки устата, боја блок декорација, дебели пета
Повод:
партијата,се облекуваат,свадба,канцеларија

Слични понуди