TAJIYANE Висок Квалитет на Жените Џемпер Нови Turtleneck Pullover Зима Блузи Солидна Кашмир Џемпер Есен Женски Џемпер Топла LD204

TAJIYANE Висок Квалитет на Жените Џемпер Нови Turtleneck Pullover Зима Блузи Солидна Кашмир Џемпер Есен Женски

DEN 809.00
-50 %
DEN 1617.60

Тековен

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Повратни информации 1. Пратката зема 1-4 недели за да ви стигне. Единица : cm Големина(краток) Биста Ракав Рамо Должина Една големина 160-115 50 28 55 ве Молиме овозможи 1-3cm разликата се должи на рачно мерење ве Молиме оставете малку боја разликата се должи на различна средина
МОДЕЛ ШОУ
Pls кликнете тука за повеќе на нови објекти 3204035 Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, DHL,Aramex). Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Ние ќе ви помогнат да се прогласи објектот како подарок со ниска вредност. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети.
ЗА ГОЛЕМИНАТА :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ. Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Примачот информации Ако треба промена на превозот адреса,pls оставете порака на редоследот по 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно. Малку боја разлика треба да биде прифатлив. Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја нашата големина информации внимателно, но не само S или М итн. Ако имате било каков проблем во врска со iterms pls слободно контактирајте со нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било какви проблеми. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL. ДА ДРАГИ КУПУВАЧОТ Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.


Останатите карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
tajiyane
Материјал Состав:
30%
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
LD204
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Боја:
Црна,бела,сива,кафена..
Големина:
една големина
Сезоната:
Пролет,Есен
Стил:
Повик
Време:
2018
Шема:
soild
Јака:
Turtleneck
посебни:
Нови fahsion,врвот,топла

Слични понуди