10pcs/многу Двојна Лента Мода Симпатична Бонбони Боја на Коса и Накит Headbands Телефонска Линија на Косата Јаже за Жените Косата Бенд

10pcs/многу Двојна Лента Мода Симпатична Бонбони Боја на Коса и Накит Headbands Телефонска Линија на Косата

DEN 65.00
-5 %
DEN 68.64

Тековен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 10pcs/многу Двојна Лента Мода Симпатична Бонбони Боја на Коса и Накит Headbands Телефонска Линија на Косата Јаже за Жените Косата Бенд
Количина : 10pcs
Производ Материјал : Пластика
Производ Димензии : Дијаметар 4.2 cm и 5.3 cm
Материјал : полиетилен композитни
Две бои заедно, случајно испрати стоката, не можете да ги собереш на боја, толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе богата боја и стил.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики


Останатите карактеристики

Големина:
Diameter 42mm, Diameter 55mm
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Paisley
Материјал:
Polyethersulfone,Синтетички Кожа
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
Боја dua
Бренд Име:
DCDYCDU
Одделот За Името:
Возрасни
боја:
микс
Дијаметар:
4.2 CM-5.5 CM
Name1:
на телефонска линија на косата јаже
Name2:
Жените Опаѓањето На Бендот
name3:
Headbands Телефонска Линија На Косата

Слични понуди