4 Парчиња/set Креативните Зелени Бамбус Панда Гел Пенкало за Пишување Пенкала Kawaii Канцелариски Caneta Училиште Материјали за Статистика Училиште Гел Пенкала

4 Парчиња/set Креативните Зелени Бамбус Панда Гел Пенкало за Пишување Пенкала Kawaii Канцелариски Caneta Училиште

DEN 129.12

Тековен


792747883851187 Жешка Точка US $ 2.59
/парче US $ 8.25
/парче US $ 1.85
/парче US $ 3.65
/парче US $ 4.79
/парче US $ 2.55
/парче Големина : 16.5 cm
Материјал : Пластика
Пакет Листи и тоа : 4pcs/set
Пенкало Точка : 0.5 mm


Останатите карактеристики

Бренд Име:
AIBOLI
Број На Модел На:
ZN-WENJU1162
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.5 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Тип:
гел пенкало

Слични понуди