LYFZOUS Sequined Сомотски Панталони Feminino Нова Мода Beaded Висока Waisted Outwear Шорцеви Сите Жени-натпревар Тенок Широк Нога Шорцеви

LYFZOUS Sequined Сомотски Панталони Feminino Нова Мода Beaded Висока Waisted Outwear Шорцеви Сите Жени-натпревар

DEN 895.00
-25 %
DEN 1193.76

Тековен


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Половината Должина S 60-70 33 M 7-77 33 L 77-86 33 XL 86-96 33
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Шоу
[xlmodel]-[custom]-[42564] Белешки
Купување
Како може да track my парцела ?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.
Модели и мерење на различен начин, стоки големината може да биде 1-3 см грешка, припаѓа на нормален phenome.тогаш
го користите телефонот купи повеќе преференцијален, го Користите телефонот купи повеќе повластен.
Ве молиме контактирајте со нас прво да го пријавите неисправни производи во рок од 30 дена по приемот.
Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават postivefeedback и да го оценувате деталите на трансакцијата со "Совршен 5 ѕвезди ".
Големина на Табелата(cm) 1 cm=0. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Ако не ја добиете вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прво.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.net/en
( Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.39 Инч , 1 Инч=2.
Ние само брод да се потврди цел адреси,вашата цел адресата Мора да Одговара на вашиот Превозот адреса
ако сте под итно да се дојде твојот ред,ве молиме изберете express методи,но треба да се обрне на превозот надомест.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
LYFZOUS
Стил:
Streetwear
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Одговара Тип:
Лабава
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Панталона Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Сомотски
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Beading,Џебови,Sequined
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Шорцеви Стил:
Широк нога шорцеви,се Водат половината шорцеви
боја:
Црна
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
улица:
европа и америка
Ткаенина класификација:
Сомотски
Големина:
S M L Xl ,plus size hot shorts
Карактеристики:
beading,sequins,џебови
Style1:
Висок Половината Шорцеви
style2:
тенок лабава Шорцеви Femme
Style3:
outwear шорцеви жени

Слични понуди