(5piece) Нов VT1324SF BGA Чипсет

(5piece) Нов VT1324SF BGA Чипсет

DEN 546.24

ТековенОстанатите карактеристики

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VT1324SF
Примена:
компјутер
Пакет:
BGA

Слични понуди