Автомобил нерѓосувачки челик пред моторот Машина решетка решетка худ се држи капакот трим рамка светилка 1pcs За Hyundai Tucson 2015 2017

Автомобил нерѓосувачки челик пред моторот Машина решетка решетка худ се држи капакот трим рамка светилка 1pcs

DEN 1152.00
-11 %
DEN 1294.08

Тековен


4) Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола.
4) Ако не сакате ни да се вратат вашата исплата, може да ни побара да се препратат на нови една за вас, одеднаш, тоа не е проблем. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ден, ве молиме контактирајте со нас.
За НАС
Нашата компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи.
Answer : ___________________________ Note : Нашата цена е не вклучувајќи било данок или оддалечените области доплата .
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет, pls се чувствуваат слободни да контакт. Време на испорака 7 до 35 дена
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
5) Ако тоа е тешко за вас да се добие плаќање од странство, можете да побарате од нас да навредуваат нова, а потоа ние ќе ви ги даде нов следење на број.
2) Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух Mail.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако сте автомобил лице, ќе знаете што е потребно нешто. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Превозот
1) Ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни .


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
3DF5413V1C25SD14
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Тежина:
0.29kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
декорација&заштитата и безбедноста на
Модел Година:
2015-2017
Автомобил модел:
За Tucson
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Должина:
1cm

Слични понуди