2018 Европски И Американски Моден Приврзоци Мулти-tassel Ѓердан Поставен Елегантен Ѓердан Бохемски Жените Ѓердан

2018 Европски И Американски Моден Приврзоци Мулти-tassel Ѓердан Поставен Елегантен Ѓердан Бохемски Жените Ѓердан

DEN 33.00
-49 %
DEN 65.28

Тековен


[xlmodel]-[производи]-[38383]
[xlmodel]-[производи]-[38383]
[xlmodel]-[производи]-[38383]
[xlmodel]-[производи]-[8888]
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[38385]
[xlmodel]-[custom]-[38385]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот и предавање :
Нормален Воздух mail : (global бесплатен превозот) 15-30 дена во светот
Ако на цел износ од помалку од $ 150, ние ќе ја испрати преку испратени China_Post_Air_Parcel
Доколку вкупната цена на вашата цел е повеќе од $ 150, ние ќе ги испратите по ЕМС или DHL или Fed Ex бесплатен превозот, кој може да пристигне во 5-7 дена! (Ние само ги поддржува следниве земји : Велика Британија, Австралија, Нов Зеланд, Белгија, Данска, Финска, Грција, Ирска, Италија, Норвешка, Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Франција, Шпанија, Австрија. Ви благодарам многу
[Боја], како што е прикажано во сите производи добиени во природна светлина, како што ќе се види, се примени во вид, но поради различни монитори и други причини, бојата можете да го видите во сликата може да биде мала разлика во видот, ве молиме вид преовладува.
(Следење код пакет)
3 : Цел износ повеќе од $ 150, бесплатна испорака dhl / ems / федекс (Африка, Јужна Америка и некои други оддалечените области
Ве молиме прочитајте го и Превозот и Предавање)
Бидете сигурни дека ќе испрати парцела што утре.
[xlmodel]-[custom]-[38384]
[xlmodel]-[custom]-[38384]
[xlmodel]-[custom]-[38384]
[xlmodel]-[custom]-[8888]
1 : Цел износ помалку од $ 8. Канада, Јапонија, Кореја, Малезија, Сингапур, Индонезија, Кореа, Монголија, Филипини, Тајланд, Виетнам, Малта, Луксембург, Папуа Нова Гвинеја)
Ако вашиот парцела не се постигне оваа критериуми, или на други земји, но се очекува да бидат испратени од страна на брз начин, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Информации За Исплата
Можете да чекате додека да се направи шопинг, а потоа ги плати сите заедно!
Во пренесување до 12 : 00
Глобалната трговија на големо веб-сајт! Одличен квалитет! Супер ниска цена!
.


Останатите карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Должина:
50cm
Бренд Име:
shuzhenxue
Пол:
љубителите'
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
изјава ѓердан бохемски
Pendant Големина:
титаниум ѓердан
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Текстурата на материјалот:
Легура
краток ѓердан:
ѓердан неколку
елегантен ѓердан:
готска жена
ѓердан:
изјава ѓердан
Steampunk:
Ѓердани & Приврзоци
ѓердан жени:
долг ѓердан
Готски:
Бохемски
Ѓердани:
Панк
Накит:
слободни

Слични понуди