Vehemo Соларен Погон Танчерка Оркестарот Танцување Играчка Автомобил Внатрешни Работи Замав Играчка Анимиран Симпатична Канцеларија

Vehemo Соларен Погон Танчерка Оркестарот Танцување Играчка Автомобил Внатрешни Работи Замав Играчка Анимиран

DEN 177.00
-19 %
DEN 218.40

Тековен


Тоа може да се користи како украс : автомобил на ентериери, дома декор, децата tools.
Тоа може да се како подарок за да испратите friends In additons,тоа исто така може да ви донесе добри luckly.
Овој производ е остварување на соларни чип, под сонцето,тоа ќе бран за нас.
Тоа може директно пренесување на сончева светлина на соларна енергија,така што е не би требало било надворешно напојување.
ABS пластика, соларен панел,Животната средина пријателски,не-токсични и безопасно.
Спецификација:
Боја : црна, бела (Случаен испорака)
Материјал : ABS + електронски компоненти + соларни панели
Стил : Среќа Мачка
Употреба : авто декоративни соларни замав фигурини, автомобил украси
Примена : Универзална
Енергија Тип : Соларна Енергија
Соларен Панел Тип : Поликристални Силикон
Производ Големина : 6.2 * 7 * 7cm
Внимание
1.Со цел да не предизвика опасност од голтање,забрането да се даде играчка игра од страна на childeren кои не се доволно 3 години.
2.Ве молиме да не се тресат и дестинации играчка.
3.Ве молиме не груба употреба со соларна батерија.
Пакување Листа :
1 * Соларни Танцување Декорација


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Vehemo

Слични понуди