10 парчиња од 1/4 Нова 12V DC Електрични Електромагнетниот Вентил за Воздух, Вода, Гас Дизел

10 парчиња од 1/4 Нова 12V DC Електрични Електромагнетниот Вентил за Воздух, Вода, Гас Дизел

DEN 3361.00
-6 %
DEN 3575.52

ТековенОстанатите карактеристики

Порт Големина:
1/4
Број На Модел На:
А3-ESV2W02508-C-10
Бренд Име:
misure
Структура:
електричен вентил електромагнетниот

Слични понуди