Адаптер фитинг 1.25 BSP (DN32) машки 1.25 NPT (DN32) женски, Месинг

Адаптер фитинг 1.25 BSP (DN32) машки 1.25 NPT (DN32) женски, Месинг

DEN 530.00
-18 %
DEN 646.08

Тековен

Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот. Ние сме задоволни да работат со вас! Контактирајте со нас
Сите комуникации се ракува преку пораки и АЛИ порака. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме. Ние сме специјализирани за Заштеда на Енергија електроника : Соларен бојлер и контролори, пумпни станици, соларни задолжен контролор, инвертер, СОЛАРНИ Светилки, итн. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение.
Опис :
Оваа листа вклучува 1 единица на адаптерот фитинг
Големина : 1. Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да ги реши проблемите. ве Молиме посетете нè често. Услови за продажба
· Позитивен Фидбек е нашиот живот.


Останатите карактеристики

Температура на Медиумите:
висока температура
моќност:
упатство
Притисок:
Висок Притисок
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Порт Големина:
1.25 DN32
Бренд Име:
misure
Број На Модел На:
A6-BVA-INOB-32-1
Standard or Nonstandard:
Не се стандарден дел
Структура:
адаптер

Слични понуди