Практична Часовници Ножеви домување дното настроената домување настроената види настроената настроената домување сечилото лост види алатки

Практична Часовници Ножеви домување дното настроената домување настроената види настроената настроената домување

DEN 127.20

Тековен

Часовници сечилото на нож домување
домување дното настроената домување настроената
види настроената
Сечилото е фиксна, и не се предмет на костец
Може да се користи за деликатна и висок квалитет види случај
Со тврд пластична рачка за сигурен зафат и ножот направени од челик, прекалени за отворање
Со 2 различни рачката со што да се отвори поголем притисок назад на случај и да се свртите назад на случај Овој случај дијаметар е совршен за вашата батерија за замена на комплет или за употреба во други апликации
Големина : околу 143 mm X 20 mm Х 5 mm /5.63 X0.79 X0.20 инчи
1 x Часовници Ножеви
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
СЕВЕР
Тип:
Алатки
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции

Слични понуди