10 компјутери на моторните вентили месинг 2 начин, 12v, DN32 (намалување на пристаниште), електричен вентил

10 компјутери на моторните вентили месинг 2 начин, 12v, DN32 (намалување на пристаниште), електричен вентил

DEN 11284.00
-6 %
DEN 12004.32

Тековен

6 W
45-100m A
6 N*М
8-10 втор
*Жица тип : CR01
1.Smart форма, се Изврши сигурно, големи излезен вртежен момент, додека 50000-100000 пати.
За нас
· Добредојдовте на нашата продавница.
· Купувачот, како што е на увозникот, е одговорен за плаќање на царина цена или поврзани со ДАНОКОТ.
Плаќање
· Ве молиме да го плати во рок од 3 дена по аукција.
мулти-агол монтажа, погодност за сите видови на барања.Хемиски процес
4.
Услови за продажба
· Позитивен Фидбек е нашиот живот.Поврзување ИСТОК и БЛИСКИ, вентил за затворање, добивање на позиција, автоматско исклучување, вентил останува целосно затворена. Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Поврзување ИСТОК и ОТВОРЕН, вентил се отвора, добивање на позиција, автоматско исклучување, вентил остануваат целосно отворена позиција.Условите кои електромагнетниот вентил не може да се работеше. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо. Висока заштита класа, може да биде работено во влажни услови.Замена на електромагнетниот вентил, особено кога електромагнетниот не можат да работат сигурно
Технички Параметар :
Номинална Големина
Притисок
Телото
Средна температура
Куќиште
DN32
0-1 носители.За третман на вода
3.Мала опрема за автоматска контрола
5.Плови топката дизајн, нема истекување, повеќето погодна за тешки нечистотија и долго време нема акција. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме.


Останатите карактеристики

Притисок:
Низок Притисок
Температура на Медиумите:
Средна Температура
Број На Модел На:
M8MV-2-32-12V-R01-10
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
моќност:
Електромагнетниот
Порт Големина:
DN32
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
misure

Слични понуди