ZD 5M 3D Автомобил Автомобил Декорација Трим Несреќа За Audi A4 B7 Б5 A6 C6 П5 Q7 Хонда Граѓански 2006-2011 Одговара Спогодба CRV Додатоци

ZD 5M 3D Автомобил Автомобил Декорација Трим Несреќа За Audi A4 B7 Б5 A6 C6 П5 Q7 Хонда Граѓански 2006-2011

DEN 299.00
-20 %
DEN 373.44

Тековен

Детали за производот : Главно се користи за автомобил автомобил вратата пукнатина декорација, декорација во нето, на штекер декоративни линија, автомобил табла декорација, багажникот покрие трим, моторот покритие декорација, срцето, храбри и креативни, 4 боја факултативна, персоналните DIY, Мала инвестиција, голема промена автомобил. Новиот декоративни линии не треба да лепак картичка со празнината на ok заеднички големина ве молиме да бидат сигурни да се купи Ох, не знам право несоодветни про нивниот автомобил може да се провери на инструмент-таблата и на вратата има мала празнина во 1 mm подолу може да биде инсталиран на О. Автомобил декорација на автомобил ентериер линија на врата завртување во контрола на декоративни светла. Производ во боја : црвена, сина, златна, сребрена Инсталација чекори : Card-монтирани, што е, картичка-подготвени, лесно да го инсталирате 1, на добра инсталација јаз, и тогаш лицето на добри и лоши декоративни картичка во. 2, во аголот со еден пар ножици исечете триаголник форма 3, можете да го користите мали алатки за насочување на декоративни ленти во картичката, во прилог на јазот 4, инсталацијата е комплетен Пакет : 5 метри Ленти со алатка Техничар мери автомобил треба 8-10 метри за промоција на активностите 10 метри имате 10% попуст. Производ Фотографии :


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ZD
Година:
Универзална
Име На Модел:
cnx
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
500cm
Објектот Ширина:
0.3cm
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Тежина:
115g
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични понуди