LUOTEEMI Трендовски CZ Кристал Гроздобер Брошеви За Жените Двојно Создадени Бела Waterdrop Бисер Brooch Свадба Партија Накит Подароци

LUOTEEMI Трендовски CZ Кристал Гроздобер Брошеви За Жените Двојно Создадени Бела Waterdrop Бисер Brooch Свадба

DEN 407.00
-46 %
DEN 753.12

ТековенОстанатите карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
LUOTEEMI
Брошеви Тип:
Брошеви
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
X-2017102698
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Тежина:
6.83 g
Големина:
48mm*28mm

Слични понуди