Дувачкиот топката вентил, 3/4, 2 пат DN20

Дувачкиот топката вентил, 3/4, 2 пат DN20

DEN 207.00
-18 %
DEN 252.48

Тековен

Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да ги реши проблемите. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.6 MPa
2 Примена : Вода, Масло, Воздух
3 Операција Температура : -20 Cel. Испорака детали
· Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 48 часа во работни дена ако плаќањето за цел е ослободен пред 8 PM PST дневно (освен сабота, недела и Празници). Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме.


Останатите карактеристики

Притисок:
Низок Притисок
Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
A6-BV-20-1
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Температура на Медиумите:
Ниска Температура
Порт Големина:
3/4 DN20
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
misure

Слични понуди