нова мода машки дуксери врвен квалитет на секојдневен tracksuits Спортски Hoody Пролет качулка sweatshirt мажите бренд облека голема големина

нова мода машки дуксери врвен квалитет на секојдневен tracksuits Спортски Hoody Пролет качулка sweatshirt мажите

DEN 1010.00
-45 %
DEN 1837.44

Тековен

Ние ги користиме Азија Големина, Таа е помала од НАС/Евра големина. НИ XS=Азија M, НИ S =Азија L, НИ M =Азија XL, НИ L =Азија XXL.


Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
W17139
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
Evjsuse
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Јака:
Маскирани
Тип:
Редовни
Боја:
бела црвена зелена
Големина:
4XL 5XL M L XL 2XL 3XL
Прекине стил:
плима

Слични понуди