10 единици на Нов DC 12V G3/4(BSP) Електрични Електромагнетниот Вентил за Воздух, Вода, Гас Дизел

10 единици на Нов DC 12V G3/4(BSP) Електрични Електромагнетниот Вентил за Воздух, Вода, Гас Дизел

DEN 6294.00
-6 %
DEN 6695.52

Тековен


За нас
· Добредојдовте на нашата продавница.
· Купувачот, како што е на увозникот, е одговорен за плаќање на царина цена или поврзани со ДАНОКОТ. Ние сме специјализирани за Заштеда на Енергија електроника : Соларен бојлер и контролори, пумпни станици, соларни задолжен контролор, инвертер, СОЛАРНИ Светилки, итн. Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Тоа вклучува : 10 компјутери на Нови DC 12 V G3/4"(BSP) Електричен Вентил Електромагнетниот
Опис : Висок квалитет замена дел за употреба со цевководи во вода, воздух и дизел апликации Дејствува Движење : Директна акција Медиум : Воздух, вода, дизел Оперативни Тип : Директно раководена Држава : Нормално затворен Напон : 12 V DC Orifice : 20 мм Течност Температура : -5-80 Сте C Напон : 12 VDC Инсталација : Течност насока треба да биде како на стрелката покажува Вентил Тело : Месинг Операција притисок : 0-7bar Нафта Печат Материјал : NBR Тема големина : G3/4"(BSP, DN20)
Плаќање
· Ве молиме да го плати во рок од 3 дена по аукција. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо. Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да ги реши проблемите.
· Ве молиме контактирајте со нас за вашата исплата ако имате било каков проблем.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
М8-ESV2W20020-C-10
Порт Големина:
G3/4
Бренд Име:
misure
Структура:
електричен вентил електромагнетниот

Слични понуди