PINECONE за LAND ROVER 2 Копчиња на Далечинскиот Клуч Неисечени Сечилото Празно Копче Школка 1 КОМПЈУТЕР

PINECONE за LAND ROVER 2 Копчиња на Далечинскиот Клуч Неисечени Сечилото Празно Копче Школка 1 КОМПЈУТЕР

DEN 301.00
-5 %
DEN 317.28

Тековен

Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Батон : Никој
Логото налепница : Никој
Клучни Празно : Да
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Карактеристики :
1. Клучни случај и неисечени копче сечилото само. Нарачки Обработени во Рок од 5 дена по плаќањето се врши и проверка. Ние ќе го организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени. Сите вратени предмети мора да биде во оригиналното пакување и состојба.
Пакетот Вклучува :
1 КОМПЈУТЕР Копче Школка
1. Превозот метод ние се нудат е Кина Пост воздух Mail, па ако сакате да се
Изберете DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно. Ако Наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира
на reshipment или враќање на средствата за вас. Не се симне од интернет. Во Светот Превозот.Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер со оригиналниот. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува
Така превозот време може да се br подолго отколку што вети, особено за време на сезона.Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.
на reshipment или враќање на средствата за вас. Сите вратени предмети мора да биде во оригиналното пакување и состојба. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.


Останатите карактеристики

Производителот Дел Број:
1
Другиот Дел Број:
1
Бренд Име:
Pinecone
Материјал Тип:
ABS Школка Месинг Сечилото
R/C Функција:
Со
Осветленост Дел Број:
1
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина(Копно)

Слични понуди