2018 Нови Пристигнување во машка Радост Поделба Т-маица Модерен Streetwear Музика Т Кошула трговија на Големо

2018 Нови Пристигнување во машка Радост Поделба Т-маица Модерен Streetwear Музика Т Кошула трговија на Големо

DEN 560.00
-47 %
DEN 1056.00

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
MAKEBAOCHI
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бродови Од:
Кина
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Слични понуди