110V DN20 (NPT) (намалување на пристаниште) моторизирани топката вентил, нерѓосувачки челик, 2 пат, електричниот вентил

110V DN20 (NPT) (намалување на пристаниште) моторизирани топката вентил, нерѓосувачки челик, 2 пат, електричниот

DEN 1735.00
-18 %
DEN 2116.32

Тековен

За третман на вода
3.
· Ве молиме контактирајте со нас за вашата исплата ако имате било каков проблем. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение.


Останатите карактеристики

Температура на Медиумите:
Средна Температура
Број На Модел На:
М8-MV-2-20-ГАЗ-R06-1
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
моќност:
Електромагнетниот
Порт Големина:
DN20
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
misure
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични понуди