Моден природни црна оникс камен 25мм тркалезна форма монистра кабината cabochon за накит одлуки 20pcs/многу Големо бесплатен превозот

Моден природни црна оникс камен 25мм тркалезна форма монистра кабината cabochon за накит одлуки 20pcs/многу

DEN 911.52

Тековен


Трговија на големо 25мм најдобро продаваните црна оникс камен монистра тркалезна форма КАБИНАТА Cabochon Монистра 50pcs/Многу Бесплатен превозот
MOQ : 20 парчиња/многу
Камен : црна оникс
Бои : црна
Мушка големина : 25mm
Облик : тркалезна
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage
Се вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.
Благодарение на вас за нашата поддршка!!!
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B161
Бренд Име:
ywcxcn
Надворешниот Дијаметар:
16mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
0.05
Објектот Форма:
Овална Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
16mm

Слични понуди