10 парчиња од Месинг Проток Метар Балансирање Вентил сензор за проток на топла вода систем

10 парчиња од Месинг Проток Метар Балансирање Вентил сензор за проток на топла вода систем

DEN 6540.00
-6 %
DEN 6958.08

Тековен

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Регулирање на вентил со прилагодување скала.


Останатите карактеристики

Притисок:
Низок Притисок
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Број На Модел На:
A6-BLV-4-10
Температура на Медиумите:
Ниска Температура
Порт Големина:
Влезот Големина
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
misure
Структура:
балансирање вентил

Слични понуди