300pcs Топла Кујна Додатоци Нови Трајни Нерѓосувачки Челик Кокос Настроената Отворање на Бормашина се Намали Дупка Алатка Нож + Ткаенина за Чистење

300pcs Топла Кујна Додатоци Нови Трајни Нерѓосувачки Челик Кокос Настроената Отворање на Бормашина се Намали

DEN 13908.00
-5 %
DEN 14640.00

Тековен


Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Лесен за употреба. Тоа никогаш не добива досадно. Грофот тапа во секунди. Ткаенина за чистење вклучени. Перат во машина за миење садови. Нерѓосувачки челик сечилото. Лесен воден екстракт од младите кокосови ореви со оваа едноставна алатка. Тоа го прави совршен дупка за вметнување на слама. Димензии : За 12.8cmx10 cm тоа Како да го користите : Токи-токи алатка преку мека кора на врвот на младите пие од кокос. Пресврт-пресврт / push / пресврт на алатка за сечење низ тенка кокос школка. Применат притисок за статус надолу. Се пие! - Алатката се сече во кокос. Отстрани инструмент, вметнете слама и да пијат! Вкусен! Пакет се Вклучени : 300pcs x кокос настроената
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl


Останатите карактеристики

Тип:
Отварачки
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Број На Модел На:
LZ1188
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
Отварачки Тип:
мултифункционален

Слични понуди