3 начин DN15(намалување на пристаниште) моторизирани топката вентил, електрични топката вентил(L пристаниште), моторните вентили, М8-MV-3-15-L-12V-R01-1

3 начин DN15(намалување на пристаниште) моторизирани топката вентил, електрични топката вентил(L пристаниште),

DEN 806.00
-18 %
DEN 983.52

Тековен

Ние сме специјализирани за Заштеда на Енергија електроника : Соларен бојлер и контролори, пумпни станици, соларни задолжен контролор, инвертер, СОЛАРНИ Светилки, итн.


Останатите карактеристики

Притисок:
Низок Притисок
Температура на Медиумите:
Средна Температура
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
моќност:
Електромагнетниот
Порт Големина:
DN15
Број На Модел На:
А3-MV-3-15-L-12V-R01
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
misure

Слични понуди