1 парче Бесплатен Превозот T/F H-L Gearshift 4DW Светилка Switch MB886427 За Мицубиши Пикап Спорт K72T K74T K76T 4D56 K94W K96W

1 парче Бесплатен Превозот T/F H-L Gearshift 4DW Светилка Switch MB886427 За Мицубиши Пикап Спорт K72T K74T

DEN 522.24

Тековен


СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ :
Бесплатен Превозот T/F H-L Gearshift 4 DW Светилка Switch MB886427 За Мицубиши Пикап Спорт K72 T K74 T K76 T 4 D56 K94 W K96 W
Бруто Тежина : 0.3 кг Пакување : 1 Pcs/ПЛАСТИЧНА ТОРБА/КУТИЈА ДЕЛ NO : MB886427


Останатите карактеристики

Мицубиши Модел:
Montero
Име На Модел:
MB886427
Montero-Година:
1991,1993,1997
Материјал Тип:
БАКАРНА ЖИЦА,ПЛАСТИЧНИ
Тип На Објект:
Копчето Се Префрлите
Бренд Име:
KAPACO
Специјални Функции:
светилка префрлате
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
30cm
Година:
2000 година
Објектот Висина:
5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Автомобил Производител:
Мицубиши
Тип На Објект:
Прекинувачи

Слични понуди