XUTAAYI Врвен Квалитет Сребрена Боја Накит Сетови Зелена Имитира Смарагд Фенси Ѓердан/Прстени/Обетки/Нараквица Свадба Накит

XUTAAYI Врвен Квалитет Сребрена Боја Накит Сетови Зелена Имитира Смарагд Фенси Ѓердан/Прстени/Обетки/Нараквица

DEN 548.00
-34 %
DEN 830.40

Тековен


1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За И Во Светот 3. О : за Помалку од $5,испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која, исто така, брз, но само може да патеката во Кина Б : помалку од $5, и сакаат да ја испратите вашата нарачка од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(што може да ги пратите на сите времиња),ќе треба да плати $1.50 за превозот бесплатно,ви благодариме за разбирањето ! C : Free-превозот Политика : >160$, слободни-превозот преку DHL / EMS (освен некои далечни земји) D : $5


Останатите карактеристики

Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Бренд Име:
xutaayi
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан Синџир/Прстен/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
XJS-B0207
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Капка Вода
Повод:
Свадба
Главниот Камен:
Зелена Имитира Смарагд
Главниот Камен Боја:
Зелена
is_customized:
Yes
Lengh на Хривнија:
18+3cm
Lengh на Синџири:
45+5CM
Дали Избледени:
No
Место на Потекло:
Кина
накит тежина:
50.g
Метал Печат:
925 Логото

Слични понуди