DN15 1/2 Висок Квалитет Портата Вентил месинг Тешки Тема PPR Цевки Месинг Врата Вентили,Полн Порта За Водовод

DN15 1/2 Висок Квалитет Портата Вентил месинг Тешки Тема PPR Цевки Месинг Врата Вентили,Полн Порта За Водовод

DEN 469.00
-5 %
DEN 493.44

Тековен

Технички Спецификации :
Предмет : Месинг Врата Вентили
Материјал : Месинг
Тип На Врска : Женски Навој
Внатрешен Дијаметар : DN15 1/2
За Користење Со : Водоводни услуги,Санитарен систем ,Водовод,Греење растенија
ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 PCS x DN15 PPR Цевки Месинг Врата Вентили


Останатите карактеристики

Структура:
Намалување На Притисок
Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Висок Притисок
моќност:
упатство

Слични понуди