Личноста на жените црна водат панталони еластичен појас злато сомот везени sequins harem панталони Перформанси

Личноста на жените црна водат панталони еластичен појас злато сомот везени sequins harem панталони Перформанси

DEN 1264.00
-40 %
DEN 2106.24

Тековен


Здраво Почитувани, ви Благодариме многу за вашиот внимание за нашата продавница, ве молиме проверете ја големината информации и адреса пред цел. Нашата обработка време е 1-3 дена кога исплата потврди. Па дали ве молиме потврдете пред сè ние брод надвор. Повеќето наши производи се во парк, само неколку елементи, можеби и ажурирани одложи за акции информации, но ние ќе ви одговори што многу наскоро.Ако сте веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас пред цел да се добие најдобар попуст, за Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Уживајте во вашата шопинг време! *^0^*
Мерење во ЦМ
1 инч = 2.54 СМ, 1 CM = 0.39 инчен
Големина Информации : Големина/CM Половината Хип Облека Должина S 62 90 94 М 66 94 94 L 70 98 94 XL 74 102 94 XXL 78 106 94 XXXL 82 94 110
Големината може да се 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Пред Стил:
Станот
Декорација:
Џебови,Sequined
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
AF-120
Ткаенина Тип:
pleuche
Бренд Име:
ТАНЦУВАЊЕ КРИЛЈА
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Панталона Стил:
Harem Панталони
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината

Слични понуди