5 Пар Голем Бран Точка Британски Стил Мажите Памук Точки Среќен Sock Неутрален Удобно Harajuku Дизајнер Бренд Плима Квалитет Човек Sock

5 Пар Голем Бран Точка Британски Стил Мажите Памук Точки Среќен Sock Неутрален Удобно Harajuku Дизајнер Бренд

DEN 324.00
-20 %
DEN 405.12

Тековен


Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање,бидејќи еднаш парцели
испраќање,ние не може да промени ништо!
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти
позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел;
2.
За Превозот
1. Ви благодарам многу!
. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и
банкарски трансфер.Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата;
3.Ако
не добиете објектот во рок од триесет дена,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Но задоцнување на испораката ќе се случи како нашиот
складирање се промени секој момент.
Име на производ Жените Sock Материјал Памук,Spandex,Полиестер Боја Класичен Боја машки Чорапи Стил Смешно,Прекрасна,Секојдневен,Мода,Популарна Големина Евра 39-43 Функција Не се лизга,Дише,Absort Пот Пакување 5 Пара/многу Во OPP Вреќа
5 Пар Голем Бран Точка Британски Стил Мажите Памук Точки Среќен Sock Неутрален Удобно
Harajuku Дизајнер Бренд Плима Квалитет Човек Sock Материјал : Памук,Spndex,Полиестер, Големина : Еур 39-43 Шема : Голем Бран Точка Чорапи Сезона : Пролет&Лето&Есен&Зима Количина : 5 Парови Sock Пакет : OPP Вреќа
Answer : ___________________________ Note : * Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики,ви благодариме за вашето разбирање.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
LKLJJ2255
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
датум:
2018.1.22
Број на модел II:
LKLJJ0412
Sock Функција:
Дише,Deodorant,Невидливи Чорапи
sock стил:
Мода,Популарна,Секојдневен Sock
Одговараат за Сезона:
Пролет,Sunmmer,Есен.Зимски Чорапи
Sock Пол:
Мажи,Мажи,Момчиња,Тинејџерите,Жените Чорапи
Sock Повод:
Дома,На Шопинг,На Состанок,Игра,Училиште Чорапи
Пакетот Вклучува:
5 пара/многу
Sock Вредност Marke:
САД $ 8
Sock Шема/Дизајн:
Бран Точка Памук Мажите Чорапи

Слични понуди