електромагнетни вентили:Микро/DC12V/нормално отворен тип lzx

електромагнетни вентили:Микро/DC12V/нормално отворен тип lzx

DEN 576.00

Тековен

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Повратна информација Нашата цел е да се обезбеди врвен квалитет на производот и пријатен шопинг искуство. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако сте задоволни со нашата објект и услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди да стапка. Ако за било која причина сакате да се вратите на објект, контактирајте со нас во рок од 14 дена од датум на испорака.54 [email protected] V Работен притисок : Воздух тесни : Фрустрирани време : Дијаметар : 3 мм дијаметар Големина : 15*13*20mm aplplication : кои се Користат во медицинската опрема, масажа опрема и други области ПАКЕТ се ВКЛУЧУВААТ : 1*електромагнетни вентили
Превозот
Пред да се изврши плаќање, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. Ако поради некоја причина сте незадоволни со купување, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви помогнат со брзо решение.
име : електромагнетни вентили
тип : нормално отворен тип, Отценети напон : DC12 V Номинална струја : 45m [email protected] V DC отпорност : 270 + 10%@12 V Номинална моќност : 0. Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот одговорност. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрални или негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние би сакале да го решат секој проблем во пријателски начин. Но, Бразил ќе чини повеќе денови, време на испорака зависи од царинските и пост превозот. Руски купувачот треба да го напише целото име и презиме.


Останатите карактеристики

Материјал:
Легура
моќност:
Електромагнетниот
Структура:
Контрола
Медиуми:
Гас
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
микро

Слични понуди