1 парови овален облик на Метални Бакар Обетки,отворајќи кристал кристал Циркон dangle обетки,накит за жените ER222

1 парови овален облик на Метални Бакар Обетки,отворајќи кристал кристал Циркон dangle обетки,накит за жените

DEN 518.00
-10 %
DEN 576.00

Тековен


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Бакар кристал кристално
Количина : 1 Парови
Големина : 18*64 mm
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !


Останатите карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JUSTWELL
Број На Модел На:
ER222
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Плоштад
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар

Слични понуди