10 Компјутери/многу Боја Гел Пенкало Kawaii Канцелариски корејски Цвет Canetas Escolar Papelaria Подарок Канцелариски Материјал Училиште Материјали

10 Компјутери/многу Боја Гел Пенкало Kawaii Канцелариски корејски Цвет Canetas Escolar Papelaria Подарок Канцелариски

DEN 268.80

Тековен

Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал пластични Тежина За : 6g*10 + кутија Мастило Боја Боја Големина Должина од 15cm Пакување Листа : 10* Пенкало Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.


Останатите карактеристики

Тип:
гел пенкало
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
ZXB09
Бренд Име:
HonC
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.5 mm

Слични понуди