1/2 Проверете Вентил Гориво Дизел Гас Течен Воздух Контрола На Компресор Притисок Регулирање На Регулаторот Вентил

1/2 Проверете Вентил Гориво Дизел Гас Течен Воздух Контрола На Компресор Притисок Регулирање На Регулаторот

DEN 235.00
-6 %
DEN 249.60

Тековен

технички карактеристики
1 Номинален притисок : 0.222 Mpa
2 Workong медиум : природен гас вештачки гас течен гас. вода
3 работна температура : -10


Останатите карактеристики

Структура:
Контрола
Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Среден Притисок
моќност:
пневматски
Порт Големина:
DN15

Слични понуди