Њујорк Badass Т Кошули За Мажи Смешно Дизајнери Гол Мускулите Човекот Графички Т-Маица Е Памук Со Врвен Квалитет Облека Фитнес

Њујорк Badass Т Кошули За Мажи Смешно Дизајнери Гол Мускулите Човекот Графички Т-Маица Е Памук Со Врвен

DEN 589.00
-38 %
DEN 950.40

Тековен

За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн. Тоа обично трае 7-15 дена. Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи.
Добредојдовте на нашата продавница. Ние може да се печати секоја шема или буква што ја сакате на маици. Ве молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи! Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Вашето задоволство е она што ние се стремиме. ние може да обезбеди производот слики за вас. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми, додека не се задоволни. Ние го поздравуваме уметници да се нудат модели за нас и да добијат пари од продажбата. Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн. Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 3-5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена 5.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
боја:
Црна,Бела,Виолетова,Јаглерод,Жолта,Црвена,Сива,Зелена,Морнарица,Сина
Функција:
Органски Памук ,O Вратот , Дише Ткаенина
Модел:
Годишно ниво aaa1

Слични понуди