Бесплатен превозот 1000pcs RGB LED Диоди SMD 5050 Црвена зелена сина LED Ултра Светла Диоди 5050 LED rgb led 5050

Бесплатен превозот 1000pcs RGB LED Диоди SMD 5050 Црвена зелена сина LED Ултра Светла Диоди 5050 LED rgb led

DEN 4896.00
-6 %
DEN 5208.00

Тековен

Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило .
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови .
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации .
Осветленост : Потенцираат
Агол на гледање : 160 степени
Ниво : спектрален поделба .Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.2) , зелена и сина (3. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.Било какво барање за да се добие надоместок ,ве молиме да ги испратите назад предмети назад кон нас.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
ПОВРАТНИ информации
1.Експрес испорака (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ, итн. Работно време : (UTC+8) 8 : 45-12 : 00 часот; 13 : 00-22 : 00 часот .
Оперативен Струја : 20 ~ 60 MA
Оперативен напон : црвено (1.Ние ќе ја испрати на предмети со 2-5days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .


Останатите карактеристики

Пакет Тип:
Surface Mount
Max. Напред Тековната:
60MA
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
5050
Max. Напред Напон:
3.4 V
Тип:
LED
Бренд Име:
custom-souring
Состојба:
Нови
квалитет:
A
MOQ:
1000

Слични понуди