10cs/Set M3AN4 М3 Алуминиум Легура Countersunk Конусна Grommet Заптивка за Миење Spacer Anodize Мулти-боја Шарени Розова Портокал Зелена

10cs/Set M3AN4 М3 Алуминиум Легура Countersunk Конусна Grommet Заптивка за Миење Spacer Anodize Мулти-боја

DEN 168.00
-15 %
DEN 197.28

Тековен


Спецификација :
Модел M3 AN4 Внатрешен Дијаметар 3мм(M3) Надворешен Дијаметар 18mm Дебелина од 3,5 mm Материјал 6061 Алуминиум Боја Сива / Светло сина / Црна / Црвена / Виолетова / Сребрена / Кралската / Gold / Розова / Портокал / Зелен Површината Anodic оксидација
Карактеристики :
1. Направени од 6061 Алуминиумска Легура, лесен, силен ритам, безбеден.
2. Зголемување на делови' областа за контакт со гром или орев, спречи дел површината од се носи.
3. Идеален за РК брод, роботот, Хели., камион и други модели.
Пакет Се Вклучени :
10 x Станот за Миење


Останатите карактеристики

Внатрешен Дијаметар:
Зелена, Портокалова, Сребрена, Црвена, Златна, Сива, Виолетова, Темно Сина, Светло Сина, Розова, Црна
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
M3AN4

Слични понуди